BİZİ ARAYIN

Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret1910

Hakkımızda

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

Firmamız 10 Yıldır AUDİO görüntülü diafon sistemleri satış ve proje uygulamalarını yapmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu işlerde % 100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

İstanbul'un bütün semtlerine montaj hizmetimiz mevcutdur.

Sizde AUDİO görüntülü diafon işi yaptırmaya karar verdiyseniz doğru adrestesiniz. .!!!

Audio Görüntülü Diafon sistemleri Kurulum aşamları aşağıdaki aşamalarla yapılmaktadır. 

  1. Site ve apartman yöneticisi firmamıza whatsapp veya telefon numarıs ile bize ulaşırlar.
  2. Firmamızdan randevu alınarak ÜCRETSİZ KEŞİF yapılır. 
  3. Sitenize veya apartmanınıza uygun ürün modelleri karşılıklı görüşmeyle belirlenir. 
  4. İşin yapılacağı gün belirlenir. 
  5. Daire sak randevu verilen gün ve saatinde evde olurlar. 
  6. Önce daire içi şebeke şebekeler takılır. daire önü roller kontrol edilir. Daha sonra bina dışındaki şifreli zil paneli takılır. Sistem elektiriği verilir. 
  7. Kontrol ve görüntü dtesti, şifre kapı açma testi yapılarak iş yönetime teslim edilir. 
  8. Ödeme alınır. 

Görüntülü Diafon

Diyafon sistemi; genellikle iş yeri ve apartmanlarda sesli iletişimi sağlamak için kullanılan dahili konuşma sistemine verilen ad olarak tanımlanabilir. Yani daha basit bir anlatımla, bas-konuş prensibiyle çalışan bir telsiz gibi düşünülebilir.Daha gelişmiş versiyonu ise Görüntülü Diyafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diyafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diyafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır.Şirketimiz bu iki alanda da deneyimli ekibiyle sizlere kaliteli hizmeti son derece uygun fiyatlara sunmaktadır.

Şirketimiz BMB BUILD İNŞAAT ELEKTRİK, diyafon sistemleri kurulumu, satışı ve montaj konusunda kendini daima yenileyerek Türkiye genelinde ticaret sektörünün gelişimine ivme kazandırmış ve daima yeniliğe açık bir firmadır.

Bünyemizde kendi evinize uygun her türlü diyafon çeşidini tek tıkla temin edebilir aynı zamanda montaj veya olası kurulum aşamaları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Tekli veya toplu  site veya apartman diyafon kurulumları için en iyi seçim olarak sizlere hizmet vermekten büyük onur ve gurur duymaktayız.